استفاده از بهترین روفرشی در منزل

رو فرشی مناسب را بخرید کیفیت روفرشی بر اساس تراکم تعیین می شود نه ضخامت. پد مناسب عمر فرش شما را افزایش می دهد. پد اشتباه می تواند عمر فرش شما را به نصف کاهش دهد. یک پد با کیفیت خوب 3/8 تا 1/2 اینچ ضخامت دارد و دارای رتبه بندی چگالی/وزن حداقل 6 پوند است. (استاندارد مسکونی). در بیشتر موارد، پد ارزان و با چگالی کم تنها چند سال دوام می آورد تا اینکه نیاز به تعویض داشته باشد. برای مناطق پرتردد، یک پد نازک تر با چگالی 8 پوند تهیه کنید. یا بیشتر. برخی از تولیدکنندگان فرش برای حفظ گارانتی فرش شما به نوع خاصی از پد نیاز دارند (مانند زمانی که فرش روی کف گرم گذاشته می شود). قبل از خرید لایی، گارانتی فرش را بررسی کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

رو فرشی از کجا بخریم

از چندین خرده فروش، از جمله مشاغل محلی و خانوادگی که با ارجاع مشتری زنده می مانند، بازدید کنید. یکی را انتخاب کنید که بهترین خدمات، قیمت و تضمین را به شما ارائه دهد. توجه داشته باشید که 199 دلار “ویژه نصب اولیه” اغلب شامل صدها دلار هزینه اضافی برای موارد اولیه نصب مانند پله ها، جابجایی مبلمان و برداشتن فرش و پد می شود. فروشندگان فرش مستقر در یک مرکز خرید یا سایر مکان‌های با اجاره بالا، معمولاً سربار بیشتری دارند که با قیمت‌های بالاتر به شما منتقل می‌شود؛ که مزایای روفرشی کشدار بسیار زیاد است و استفاده آن بسیار راحت است.

انواع جنس رو فرشی

پلی استر از نظر دوام، انعطاف پذیری و نگهداری آسان از تمام الیاف دیگر بهتر عمل می کند. اگر می‌خواهید فرش شما یک دهه یا بیشتر، برای مناطق پرتردد، و در خانه‌هایی که بچه‌ها و حیوانات خانگی دارند، دوام بیاورد، این انتخاب خوبی است که از روفرشی جدید استفاده کنید(عکس 1). الیاف نایلونی با کیفیت بالاتر “مارک” هستند و برچسب فرش از عباراتی مانند “100٪ نایلون موهاوک” استفاده می کند. الیاف نایلونی «بدون مارک» با کیفیت پایین به سادگی به عنوان «100% نایلون» ذکر شده است. قوی ترین و نرم ترین نوع (و گران ترین) نایلون 6.6 است. هزینه فرش نایلونی 10 تا 45 دلار در هر متر مربع است.

انواع جنس رو فرشی

بازار روفرشی مولوی

یک فیبر جدید طبقه بندی شده است که بخشی از شکر ذرت به دست می آید دارای خواص ضد لک عالی و دائمی است (نایلون باید در طول عمر خود با محافظ لکه درمان شود). همچنین انعطاف پذیری خوبی دارد، اما هنوز زود است که بگوییم آیا با دوام نایلون در مناطق پرتردد همخوانی دارد یا خیر. به دلیل مقاومت بالای آن در برابر لکه، اگر بچه‌های جوان یا حیوانات خانگی دارید، این انتخاب خوبی است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.