انتخاب روفرشی با کیفیت و با دوام بالا

مزیت اصلی رو فرشی این است که زیر پا نرم و گرم است، صدا را خفه می کند و در صورت افتادن باعث ایجاد بالشتک می شود. همچنین مقرون به صرفه است. با این حال، فرش گرد و غبار، کنه و سایر مواد حساسیت زا را در خود نگه می دارد، بنابراین اگر اعضای خانواده شما آلرژی یا آسم دارند، می تواند مشکل ساز باشد. همچنین تمیز کردن فرش ممکن است دشوار باشد، بوی هایی مانند ادرار حیوانات خانگی را در خود نگه می دارد و معمولاً در عرض 10 سال فرسوده می شود، بنابراین شما نیاز به فرش کردن مجدد دارید – و گاهی اوقات نه تنها یک اتاق با فرش واقعا فرسوده، بلکه کل خانه. ، بسته به جایی که فرش اجرا می شود.

بهترین انتخاب

برای انتخاب یک روفرشی جدید سطحی یک انتخاب محبوب برای کفپوش هستند زیرا در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع‌تری عرضه می‌شوند، می‌توانند بین اتاق‌ها جابجا شوند و کاملاً مقرون به صرفه هستند. همچنین بیان کردن با یک فرش رنگارنگ یا سرگرم کننده آسان تر از فرش دیوار به دیوار است و می توانید هر بار که حرکت می کنید فرش خود را با خود ببرید. اشکال اصلی فرش مساحتی این است که باید کفپوش نسبتاً خوبی در زیر آن داشته باشید، زیرا تقریباً مطمئناً برخی از کفپوش شما نمایان می شود. اگر یک کفپوش چوبی زیبا دارید، عالی است. اگر این کار را نکنید، حداقل به کفی نیاز خواهید داشت که شکل نسبتا خوبی داشته باشد. از دیگر نکات منفی فرش‌های منطقه این است که اگر روی لبه‌ای زمین بخورید، ممکن است بلغزند و/یا خطر زمین خوردن باشد. اما شما اغلب می توانید این مشکلات را با یک پد فرش یا نوار چسب دو طرفه برطرف کنید.

استفاده از مواد ارگانیک

بسیاری از مردم از اینکه متوجه می شوند فرش، لایی و چسب چقدر می توانند بر کیفیت و سلامت هوا تأثیر بگذارند شوکه می شوند. اگر تا به حال در اطراف فرش های کاملاً جدید یا سایر مصالح ساختمانی بوده اید، احتمالاً آن بوی متمایز “جدید” را به خاطر دارید. این بو توسط ترکیبات ایجاد می شود، مانند فرمالدئید، باعث کیفیت پایین هوای داخل خانه می شوند و می توانند به مجموعه ای از مشکلات سلامتی، از جمله آسم و آلرژی کمک کنند [منبع: آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده]. با انتخاب فرش ساخته شده از محصولات طبیعی از جمله پشم، جوت و سایر مواد ارگانیک از خانواده خود محافظت کنید. همچنین به دنبال رنگ های ارگانیک یا بدون مواد شیمیایی باشید تا بخارات سمی را از خانه خود دور نگه دارید و سوال متعددی که برای افذاد پیش می آید این است که روفرشی کشدار چیست؟

استفاده از مواد ارگانیک

بورس روفرشی مولوی

تاثیر محیط زیستی

انتخاب فرش علاوه بر تاثیر بر سلامتی شما می تواند بر محیط زیست نیز تاثیر بگذارد. تاثیر خود را با مواد بازیافتی، مانند فرش های ساخته شده از بطری های آب بازیافتی، کاهش دهید. بسیاری از تولیدکنندگان نیز از فرش بازیافتی برای تولید فرش های جدید استفاده می کنند، بنابراین قبل از خرید، درصد محتوای بازیافتی را بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که نایلون و سایر مواد مصنوعی عمدتاً از محصولات جانبی سوخت های فسیلی ساخته می شوند که بهتر است از روفرشی استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.