با استفاده از ظروف مسی جدید می توانید در مصرف آب صرفه جویی نمایید!

ارتباط بین ظروف مسی و  ظروف روی:
روی و مس رابطه معکوس دارند این بدان معنی است که وقتی مس اضافی دارید، سطح روی شما به طور خودکار کاهش می یابد. همه ما در مورد نقش روی در تقویت سیستم ایمنی، ایجاد و ترمیم DNA، التیام، بهبودی، سلامت هورمونی (به ویژه سطح تستوسترون در مردان) و غیره می دانیم.

فقط به این دلیل که آب در داخل ظروف مسی باعث می شود تا ضررات مس که برای ما مفید است به این معنی نیست که ما بیشتر و بیشتر از آن مصرف می کنیم.

راه درست برای استفاده از ظروف مسی جدید چیست؟

یک ظرف، کوزه، فنجان یا فلاسک مسی بخرید.
هنگامی که آن را به خانه آوردید، آب را به مدت 24 ساعت در آن ذخیره کنید.
آن را بشویید یا بیرون بیاندازید.
ظرف را به آرامی بشویید. نیازی به استفاده از صابون نیست بگذارید خشک شود.
پس از آماده شدن، هر شب درست قبل از غروب آفتاب، آن را با آب پر کنید.
بگذارید یک شب بماند.

ظروف مسی
صبح روز بعد ۱ تا ۲ لیوان آب مسی با معده خالی بنوشید.
امروزه افراد زیادی هستند که در طول روز آب مس می نوشند این غیر ضروری است مصرف بیش از حد آن می تواند منجر به مسمومیت با مس شود همچنین می‌توانید فاصله آن را انتخاب کنید. یک لیوان صبح، یک لیوان بعد از ظهر و یک لیوان عصر اما آن را در طول روز ادامه ندهید.

هنگام مسافرت، می توانید فلاسک های ظروف مسی قابل حمل حمل کنید. آن را در هتل نگه دارید، آن را با آب پر کنید، بگذارید یک شب بماند و روز بعد آن را بخورید زیاده روی نکنید. به یاد داشته باشید، کمتر، بیشتر است، کیفیت را حفظ کنید و آن را در زمان مناسب داشته باشید.

مس موجود در ظروف مسی نقش حیاتی در حفظ سیستم تولید مثل، سلامت غدد و سیستم عصبی شما دارد. اگر کمبود یا مسمومیت دارید، می تواند روی هر یک از این موارد تأثیر بگذارد.

غلبه استروژن بر ظروف مسی:
ما در دنیایی زندگی می کنیم که اکثر افراد اطراف ما با تسلط استروژن دست و پنجه نرم می کنند. ما استروژن اضافی در شیر تقلبی، پلاستیک ها، پاک کننده های کف، لوازم آرایشی، هوای آلوده و غیره داریم. ما می دانیم که چگونه استروژن اضافی منجر به سرطان سینه و آندومتر با ER مثبت، مشکلات تخمدان، PCOD و سایر اختلالات سبک زندگی باروری می شود. وقتی استروژن بیشتری در بدن انسان دارید، مس را حفظ می‌کند و می‌تواند مشکلات سلامتی موجود شما را بدتر کند.

هنگامی که اثرات ظروف مسی و فلزات سنگین وارد غده تیروئید می شوند، تبدیل t3 به t4 را کاهش می دهند که بر هورمون تحریک کننده تیروئید شما (TSH) تأثیر می گذارد.

بله، مس اضافی می تواند تبدیل شما را مسدود کند و منجر به مشکلات تیروئید شود، بهبودی را به تاخیر بیندازد و سمیت بیشتری در خون شما ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.