با خمیر دندان میسویک پمپی به ساختار دندان های خود کمک کنید

ایجاد پلاک می تواند باعث شود لثه قرمز تیره به نظر برسد و در صورت عدم مراقبت، می تواند منجر به تحلیل لثه شود، اگر اقدامی برای جلوگیری از رکود لثه انجام ندهید، ممکن است وضعیت بدتر شود.

پاکت‌ها بین دندان‌ها و لثه‌ها ایجاد می‌شوند و به ساختارهایی که دندان‌های شما را محکم نگه می‌دارند آسیب می‌رسانند و در نتیجه دندان‌ها را از دست می‌دهند.

مسواک زدن دو بار در روز با خمیر دندان میسویک پمپی به حذف پلاک های تجمع یافته در امتداد خط لثه کمک می کند و از ظاهر قرمز تیره لثه ها جلوگیری می کند.

پلاک ها نه تنها باعث قرمزی تیره لثه می شوند، بلکه می توانند باعث بوی بد دهان یا بوی بد دهان شوند، همانطور که غذا در دهان تجزیه می شود، گازهایی با بوی نامطبوع آزاد می کند که می تواند باعث بوی بد دهان شود.

مسواک زدن دو بار در روز با parodontax Full Protection پلاک بیشتری را نسبت به خمیر دندان معمولی از بین می برد، در حالی که طعم نعناع به حفظ طراوت نفس کمک می کند.

مینای دندان لایه نازک و سخت خارجی دندان شما است، به دندان‌ها کمک می‌کند سفید و درخشان به نظر برسند و از آن‌ها در برابر پوسیدگی محافظت کند.

غذاها و نوشیدنی ها ممکن است حاوی اسید باشند یا با پلاک واکنش داده و اسید تشکیل دهند و منجر به پوسیدگی دندان شوند.

Parodontax Full Protection حاوی فلوراید است که به تقویت مینای دندان در برابر پلاک و اسیدهای غذا کمک می کند.

parodontax Full Protection، با فرمولاسیون حاوی بی کربنات سدیم بسیار ریز، به از بین بردن پلاک بیشتری نسبت به خمیر دندان معمولی کمک می کند.

مسواک زدن دو بار در روز با parodontax Full Protection به تمیز نگه داشتن دندان ها و لثه ها کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.