با مخلوط شوینده پوست خشک لافارر و رنگ مو موهای خود را رنگ کنید

پاکسازی، پاکسازی و تعادل پوست را بدون آسیب رساندن به پوست انجام می دهد، درمان برای پاکسازی روزانه، نشان داده شده در تمام موارد پوست ناخالص، با عیوب و پوست مستعد آکنه.

موس پاک کننده امولسیونی از هوا در آب است که از حضور یک سورفکتانت، یعنی ماده ای که خاصیت کاهش کشش سطحی مایع را دارد و اختلاط مایعات مختلف را تسهیل می کند، به وجود می آید.

شوینده پوست خشک لافارر پوست را به آرامی تمیز می کند، آلودگی ها را از بین می برد و منافذ را سفت می کند.

بافت فوم سبک آن باعث نرمی و لطافت آن روی پوست می شود.

موس پاک کننده روشن کننده Collistar محصولی ایده آل برای استفاده در صبح برای احیای شادابی پوست و در شب برای پاکسازی پوست و آماده سازی آن برای استراحت شبانه است.

به لطف فرمول آبی خاص خود که در هنگام مصرف به یک موس تبدیل می شود، به آرامی پاکسازی می کند، آرایش و آلودگی ها را از بین می برد و در عین حال رنگ پوست را تقویت، آبرسانی و درخشان می کند.

علاوه بر عصاره لیچیس و ترهالوز، حاوی عصاره آلوئه برای احساس طراوت و شادابی شدید است، موس پاک کننده صورت Dove Purifying در ژاپن و با الهام از J-Beauty (زیبایی ژاپنی) ساخته شده است.

پاک کردن آرایش سبک و چربی اضافی که می تواند باعث ایجاد لکه هایی مانند جوش و سرسیاه شود، پاک کننده عالی برای پوست های مختلط تا چرب است.

فوم غلیظ و کرمی آن پوست را صاف می کند و خاصیت مات کنندگی ایجاد می کند، عمیقا پاکسازی می کند، منافذ گشاد شده را کاهش می دهد و پوست را مرطوب می کند.

پوست حساس خشک، ترک خورده و کم آب به نظر می رسد، تمایل به قرمز شدن و تحریک شدن دارد و همچنین باعث خارش، تنش و سوزش می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.