با کمک شوینده صورت کامان صاحب پوستی درخشنده شوید

ذرات آلودگی هوا مانند سلول های مرده، سبوم و عرق که به طور طبیعی ترشح می شوند، یکی از دشمنان اصلی پوست هستند.

به این موارد، باقیمانده‌های آرایش، دود سیگار، باقی‌مانده‌های سرم‌ها و کرم‌های ما، کرم‌های ضدآفتاب، با این حال، همه این عناصر انباشته شده، اغلب با چشم غیرمسلح نامرئی هستند، در نهایت منافذ را مسدود می‌کنند و اگر مرتباً حذف نشوند، انواع عدم تعادل را ایجاد می‌کنند.

منافذ، این حفره های کوچک که به پوست اجازه تنفس می دهد، روی سطح مسدود می شوند و از تبادلات ضروری برای تعادل خوب پوست جلوگیری می کنند.

با استفاده از شوینده صورت کامان می توانید پوست شاداب و با طراوتی داشته باشید.

سبوم ترشح شده به طور طبیعی دیگر به راحتی جریان نمی یابد، آب و مواد مرطوب کننده دیگر وارد نمی شوند، اکسیژن دیگر در گردش نیست.

درخشندگی بیش از حد، ظاهر عیوب یا برعکس منافذ گشاد شده، اما کمتر می دانیم، سطح نامتعادل هیدراتاسیون، رنگی فاقد درخشندگی، احساس ناراحتی یا قرمزی موضعی روی پوست حساس.

بنابراین توصیه می شود که پوست خود را تقویت کنیم و صورت خود را حداقل صبح یا عصر و در حالت ایده آل دو بار در روز به طور کامل تمیز کنیم.

از آنجایی که پاکسازی روزانه ضروری است، می‌توانید با انتخاب یک فرمول پاک‌کننده صورت کاملاً متناسب با پوست و مشکلات خود، آن را به‌عنوان یک درمان در روتین زیبایی خود بگنجانید.

چه پوست خشک، حساس، مختلط یا چرب داشته باشید، همه یک نوع فرمول یا حتی بافت را انتخاب نمی کنند.

زیرا اگر حفظ تعادل پوست ارزشمند باشد، تمیز کردن بیش از حد تهاجمی نیز می تواند سد هیدرولیپیدی را کاملاً تغییر دهد.

ریسک ؟ در کم و بیش طولانی مدت، پوست دیگر نقش خود را به عنوان یک سپر محافظ ایفا نمی کند، که می تواند حساسیت خاصی را با ظاهر قرمزی یا حتی سفتی و سوزش ایجاد کند که با مشکل کم آبی مرتبط است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.