راهنمای خرید روفرشی مناسب

خرید رو فرشی شباهت زیادی به خرید ماشین دارد. این شامل یک سرمایه گذاری مالی عظیم است. انواع مختلف فرش، سبک ها، رنگ ها و مارک ها می توانند سر شما را به چرخش درآورند. و اغلب در نهایت با فروشندگان پر فشار سر و کار دارید. این تجربه می تواند آنقدر زیاد باشد که وسوسه انگیز است که فقط با یک رنگ و سبک اصلی خرید کنید و برای توصیه به فروشندگان اعتماد کنید.

روفرشی

چرا باید رو فرشی بخریم؟

استفاده از روفرشی جدید یکی از بزرگترین سرمایه گذاری هایی است که در خانه خود انجام می دهید. با انجام برخی از تکالیف اولیه، خرید مقایسه و کار با یک خرده فروش معتبر، می توانید انواع فرش هایی را که برای خانه شما بهترین کارایی را دارند، بشناسید و فرشی را بخرید که متناسب با نیازهای شما باشد – و به شما اطمینان دهد که در حال خرید هستید. یک محصول با کیفیت با قیمت مناسب

این مقاله به شما یک پیشینه اولیه در مورد انواع فرش، سبک و کیفیت  رو فرش می دهد و در مورد موارد اولیه ای که هنگام خرید فرش جدید باید به آنها فکر کنید، مانند بهترین فرش برای حیوانات خانگی و بهترین قیمت فرش، بحث می کند. ما به شما نکاتی را در مورد مواردی که باید به دنبال آن باشید و همچنین مواردی که باید به آنها توجه کنید ارائه خواهیم داد. ما در این مقاله بر روی الیاف مصنوعی تمرکز خواهیم کرد. الیاف طبیعی مانند پشم بسیار زیبا هستند، اما خارج از محدوده قیمتی اکثر مردم هستند.

فروشندگان تمایل دارند که نیازهای فرش شما را «بیش از حد» ارزیابی کنند. این به این معنی است که شما برای فرش و پدی که استفاده نمی کنید هزینه می کنید. چندین تخمین را دریافت کنید، اعداد یارد را مقایسه کنید و برای اندازه گیری خانه خود به یک نصاب فرش مستقل پرداخت کنید.

چرا باید رو فرشی بخریم؟

مزایای روفرشی کشدار

مشکلات استفاده از رو فرشی

بسیاری از مشکلات رو فرشی ناشی از نصب ضعیف است. درز نامناسب، بالشتک خیلی نازک و کشش ناکافی می تواند  روفرشی را ظرف چند سال وحشتناک جلوه دهد. اگر شما یا یکی از دوستانتان یک نصاب فرش عالی می شناسید، به جای نصب کننده فرش از آن شخص استفاده کنید. نصاب خانه شما را اندازه گیری می کند، دقیقاً به شما می گوید چقدر فرش و لایی باید تهیه کنید، یک فروشنده با کیفیت را توصیه می کند و فرش را تحویل می گیرد و در روز نصب تحویل می دهد. شما می توانید با برداشتن فرش و لنت قدیمی خود مقداری در هزینه نصب صرفه جویی کنید. از نصاب خود بپرسید که چقدر پس انداز می کنید تا ببینید آیا ارزش دارد یا خیر و یا از روفرشی کشدار استفاده کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.