روش هایی که با باطری ماشین زیتکس می توانید درآمد میلیاردی داشته باشید

در حال حاضر یک کارخانه در آلمان به همراه یک کارخانه باتری 5 میلیارد دلاری در حال ساخت در اندونزی دارد و قصد دارد سرمایه گذاری مشابهی در ایالات متحده انجام دهد.

سرمایه گذاری های خود در استخراج لیتیوم و کبالت به محافظت از شرکت در برابر نوسانات قیمت کالا کمک می کند.

قیمت باطری ماشین زیتکس به عوامل مختلفی بستگی دارد و می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

اما یکی از عوامل کلیدی برای گسترش جهانی CATL، فناوری سلول به شاسی خواهد بود که در آن باتری، شاسی و زیر بدنه یک خودروی برقی به صورت یکپارچه ادغام می شوند و به طور کامل نیاز به بسته باتری جداگانه در خودرو را از بین می برند.

توزیع مجدد حجم باتری ها همچنین فضایی را در طراحی خودرو برای فضای داخلی جادارتر آزاد می کند، زیرا طراحان دیگر نیازی به بالا بردن ارتفاع کف خودروهای الکتریکی برای نگهداری سلول های زیر آن در یک دال بزرگ ندارند.

از آنجایی که سلول‌ها می‌توانند کل شاسی را تشکیل دهند، فارغ از این محدودیت‌های قبلی، تولیدکنندگان می‌توانند سلول‌های بیشتری را در هر EV فشرده کنند و در نتیجه برد را افزایش دهند.

CATL تخمین می زند که خودروهای تولیدی با این طرح به بردی معادل 1000 کیلومتر (621 مایل) در هر شارژ دست می یابند که 40 درصد بیشتر از فناوری باتری های معمولی است.

در روز باتری 2020 تسلا، این شرکت اطلاعاتی را در مورد چند پیشرفت کلیدی به اشتراک گذاشت.

در حالی که باتری جدید 4680 تسلا بر سرفصل خبرها تسلط داشت، ایلان ماسک، مدیرعامل و درو باگلینو، معاون ارشد رئیس‌جمهور، چگونگی تغییر تولید خودروهای تسلا را با استفاده از قطعات ریخته‌شده در مقیاس بزرگ برای جایگزینی چندین قطعه کوچک‌تر توضیح دادند.

آنها همچنین گفتند که تسلا تا حدود سال 2023 استفاده از فناوری سلول به بدن را آغاز خواهد کرد.

با استفاده از تشبیه بال هواپیما که در حال حاضر به جای داشتن بال با مخزن سوخت در داخل، مخازن به شکل بال هستند، این دو گفت که سلول های باتری در ساختار خودرو یکپارچه می شوند.

برای انجام این کار، تسلا یک چسب جدید ساخته است.

معمولاً چسب موجود در بسته باتری سلول ها و صفحات بسته را در کنار هم نگه می دارد و به عنوان یک بازدارنده آتش عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.