روفرشی کشدار مدرن ترک از کجا خرید کنم؟

روفرشی کشدار مدرن ترک از کجا خرید کنم؟مجموعه ای ما با راه اندازی سیستم جدید انواع روفرشی کشدار ترک را با قیمت بسیار مناسب به صورت عمده و به صورت تکی به سراسر کشور پخش می کند برای خرید انواع روفرشی ابریشم ترک با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

روفرشی از کجا خرید کنم؟

روفرشی 12 متری ساده  کشدار بیشتر به صورت اینترنتی به فروش می رسد و با استفاده از پست پیشتاز برای مشتریان ارسال می شود.بیشتر مردم این سوال را دارن که روفرشی از کجا خرید کنم؟برای خرید روفرشی به فروشگاه های معتبر به سایت های قابل اعتماد در گوگل می توانید روفرشی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و بدون هدر دادن وقت خود خریداری کنید.

روفرشی از کجا خرید کنم؟

روفرشی کشدار ترکیه

روفرشی در اهواز تولید ترکیه دارای کش هایی اطراف روفرشی می باشند که روفرشی را به صورت کاور در می آورد که فرش را به صورت کامل کاور می کنند و روفرشی به هیچ وجه لیز نمی خورد.

روفرشی کشدار ترکیه

سایز بندی روفرشی های کشدار

روفرشی ترکیه ای تنها تفاوتی که در سایز بندی با روفرشی یزد دارد اندازه روفرشی سایز چهار متری  می باشد سایز بندی روفرشی کشدار ترک به ترتیب زیر می باشد.

روفرشی کشدار ترکیه

  • روفرشی 4 متری 1/60 * 2/30
  • روفرشی 6 متری 2 * 3
  • روفرشی 9 متری 2/5 * 3/5
  • روفرشی 12 متری 3 * 4

روفرشی یزد سایز سه متری دارد که اندازه آن 2 * 1/5 می باشد.

قیمت روفرشی کشدار

قیمت روفرشی کشدار مدرن با توجه به این که کحصولی وارداتی می باشد نسبت به روفرشی مخمل و روفرشی زری دار یزد قیمت تکی فروشی و قیمت عمده روفرشی کشدار بیشتر می باشد.

روفرشی کشدار ترکیه

روفرشی ترکیه دارای ویژگی های زیر می باشد.

روفرشی کشدار ترکیه

  1. کیفیت بالا
  2. وزن سبک
  3. قابل شست شو در ماشین لباسشویی
  4. قابلیت ارسال به سراسر کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.