سبد حصیری برنج که موجب نجات دادن جان یک کودک شد

برای اینکه یک دهور فوق العاده و همه چیز را تجربه کنید، می توانیم به فکر تجهیز بالکن با سبدهای حصیری و جعبه های میوه باشیم.

وقتی فصل گرما فرا می رسد، می دانید که زمان بیشتری را در خارج از منزل می گذرانید و اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که بالکن دارید، مهم است که آن را به بهترین شکل ممکن مبله کنید تا بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

سبد حصیری برنج از انواع سبدها است که برای نگهداری برنج استفاده می شود.

سبدهای حصیری و جعبه های میوه، بالکن را به سبک بوهو شیک تزئین می کنند، اما در عین حال حسی روستیک را به شما می دهند که به خصوص در این قسمت از خانه آسیبی نمی بیند.

با این اکسسوری‌های غیرمعمول می‌توانیم تراس را با ایده‌ها و چیدمان‌های خود تجهیز کنیم.

قرار دادن جعبه‌های میوه و پالت‌ها در داخل مبلمان بالکن، بلافاصله محیط را رسمی‌تر و دلنشین‌تر می‌کند، در حالی که سبدهای حصیری کمک می‌کنند کمی الهام بخش شوند، اصلا با هم برخورد نکنید.

دختر خانم ها، اگر شما را مجذوب خود کرده ایم، ما را در پست دنبال کنید تا بهترین ایده ها برای تزیین بالکن با سبدهای حصیری و جعبه میوه را بدانید.

بیایید با ایده ای برای تزئین بالکن با جعبه های میوه یا پالت های بزرگ شروع کنیم، ما در مورد روند جدید روستایی صحبت می کنیم که استفاده از این مواد را برای “ساخت” مبل ها یا صندلی در فضای باز مشاهده می کند.

نکته مثبت این است که آنها مطمئناً راه حل های ارزانی برای مبل های حصیری کلاسیک هستند که معمولاً گران و سنگین هستند.

با این حال، برای تجهیز بالکن با این صندلی های خاص، باید استفاده از فضای زیاد را در نظر بگیرید: بله، بنابراین، فقط برای تراس های بزرگ یا بالکن هایی با عمق کافی.

برای ایجاد یک مبل در فضای باز با جعبه میوه یا پالت می‌توانیم مواد را جداگانه بخریم و خودتان با میخ، چکش و اره این کار را انجام دهید، اگر DIY دوست داشته باشیم، راهی برای استفاده از سرگرمی‌هایمان نیز خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.