شخصیتی که شال نخی ساده می تواند به شما ببخشد را دست کم نگیرید!

TheFAD.co که من از کلمات fashion art design ایجاد کردم و همچنین به معنای روند مد است.

یک برند هنری پوشیدنی است که اکسسوری هایی را برای استفاده روزمره مانند شال، روسری، روسری و کیمونو با فرمول های فراکتال در مثلث مد، هنر و علم طراحی می کند.

ما معتقدیم که روسری، شال نخی ساده یا روسری از لوازم ضروری هر خانمی هستند و شخصیت متفاوتی را به پوشنده می‌افزایند.

طرح‌های الگوی مجموعه‌های ما متعلق به همسر هنرمند فراکتال من، علی اونر است، که آثارش از سال 2000 در بسیاری از پلتفرم‌های معتبر ملی و بین‌المللی به نمایش گذاشته شده است.

در واقع، فراکتال‌ها اشکال زیبایی‌شناختی هستند که معمولاً در طبیعت و موجودات زنده یافت می‌شوند، مانند انحنای رودخانه‌ها، سبکی پنبه‌ای ابرها، زیبایی تکرارپذیر شاخه‌های درخت، رگ‌های بدن ما و ضربان‌های قلب ما.

ما این ریاضیات پنهان را که در زندگی روزمره خود از آن آگاه نیستیم، در زندگی روزمره شما با نام تجاری خود وارد می کنیم تا از نظر زیبایی شناختی به شادی ما کمک کند.

در حین انجام این کار، من می خواهم یک منفعت اجتماعی نیز ارائه دهم. لبه‌های طرح‌های ما توسط خانم‌های کارگر ما فر شده است.

ما در تلاش هستیم تا با فروش خود به پروژه های جوانان دانشگاه و سایر فعالیت های اجتماعی کمک کنیم.

همانطور که یک آرایش خوش ساخت، درخشندگی درون یک زن را منعکس می کند، ما روسری ها و شال های خود را با رنگ های زنده، چشمگیر و الگوهای غیر معمول اصلی به عنوان آرایش ضروری لباس شما طراحی می کنیم.

اگرچه پایداری در وهله اول دوستدار محیط زیست و انسان است و به معنای محدود، به عنوان یک برند، ما پایداری را فراتر از شعارها به عنوان تولید اخلاقی با کیفیت و تعداد محدود محصولات با حداقل تاثیر تحت شرایطی که به آن اعتقاد داریم درک می کنیم و می تواند کنترل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.