صابون کرمدار داو می تواند تا 20 سال شما را جوان تر نشان دهد!

مواد اولیه صابون طبیعی، همانطور که قبلا ذکر شد، روغن، چربی، نوشابه و آب است، توصیه می شود آنهایی را ترجیح دهید که دارای موادی با ویژگی های تغذیه کننده و نرم کننده هستند.

صابون کرمدار داو می تواند به پوست شما کمک کند تا نرم و لطیف باشد.

بیشترین مواد مورد استفاده در فرمولاسیون این صابون ها عبارتند از:

روغن زیتون، حدود 97٪ از تری گلیسیرید اسیدهای چرب و تنها 1-1.5٪ از مواد غیر قابل استفاده تشکیل شده است، همچنین دارای موادی با اسیدیته متوسط ​​است که در تولید صابون باعث تثبیت آن می شود.

صابون های تولید شده با روغن زیتون دارای مزیت کم کف بودن و پاک کنندگی عالی هستند، به همین دلیل از زمان های قدیم جزء اصلی برخی از صابون های پر مصرف مانند صابون حلب و مارسی بوده است.

روغن بادام، این ماده اغلب در تولید صابون به دلیل خواص اودرمی آن (یعنی که به حفظ وضعیت فیزیولوژیکی پوست کمک می کند) استفاده می شود.

روغن بادام زمینی، سرشار از ویتامین E است که به دلیل کم هزینه بودن بیشتر به عنوان پرکننده استفاده می شود تا با سایر مواد ترکیب شود.

روغن نارگیل، استخراج شده از پالپ میوه، به ویژه به دلیل بی بو بودن آن در صورت خشک شدن میوه مورد استقبال قرار می گیرد، بسیار مرطوب کننده و مغذی است و کف زیادی تولید می کند.

کره کاکائو، خاصیت نرم کنندگی دارد که باعث می شود در لوازم آرایشی استفاده شود، در دوز مناسب صابون را بسیار سازگار می کند.

کره شیا، این همچنین یک نرم کننده با قابلیت محافظت در برابر اشعه خورشید و سوختگی است.

هیدروکسید سدیم (یا سود سوزآور)، هدف اصلی آن اجازه دادن به “انحلال” چربی های مورد استفاده در تولید است.

بدون آن، چربی ها در تماس با آب ذوب نمی شوند و چربی های استفاده شده در فرمولاسیون صابون به جای تمیز کردن ما، بدن را کاملاً چرب و چرب می کند.
آبشار.

برای حل کردن سودا و ایجاد واکنش بین اسیدهای چرب و سودا استفاده می شود، آب باید تقطیر شود.

فرمول بسته به نوع خاصی از صابون طبیعی که می خواهید تهیه کنید متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.