ضخامت کیسه فریزر رولی پنگوئن و تاثیراتی که روی غذا دارد

می‌توانید غذاهایی را که از قبل تهیه شده‌اند، فریز کنید تا مواد آماده‌تان را پر کنید، می‌توانید فریزر خود را با آب مرکبات و سبزی‌های خرد شده، آلیوم یا ریشه زنجبیل پر کنید تا در لحظه بدون مراجعه به فروشگاه، درخشندگی را به ظرف اضافه کنید.

کیسه فریزر رولی پنگوئن بهترین وسیله برای انجماد مواد غذایی است.

هوا و رطوبت محیط بزرگترین دشمن غذاهای منجمد هستند، آنها باعث سوختگی در فریزر می شوند که پس از ذوب شدن بافتی سفت یا لاستیکی ایجاد می کند.

بسته بندی مناسب می تواند از این عواقب وحشتناک جلوگیری کند.

الیزابت آندرس، متخصص ایمنی مواد غذایی و استاد غذا و تغذیه در دانشگاه جورجیا، گفت: انواع مختلف [مواد] از نظر میزان هوا که از خود عبور می دهند و همچنین بوها و آنچه که ما بخار رطوبت می نامیم، متفاوت است.

ظروف بدون هوا و همچنین کیسه های ضخیم تر، فویل بادوام و کاغذ پوشش داده شده برای انجماد می توانند تفاوت زیادی در کیفیت پس از ذوب ایجاد کنند.

آنها اطمینان حاصل می کنند که هر چیزی را که منجمد می کنید برای مدت طولانی تری بهتر بماند.

کیسه های سیلیکونی قابل استفاده مجدد می تواند به جلوگیری از سوختن فریزر کمک کند.

کیسه های سیلیکونی قابل استفاده مجدد ضخیم می تواند به جلوگیری از سوختن فریزر کمک کند.

کیسه های زیپ دار مخصوصاً برای منجمد کردن مواد غذایی خوب هستند زیرا می توانید راحت تر هوا را از آنها خارج کنید تا ظروف سفت.

می توانید آنها را برای همه چیز از اسفناج بلانچ شده گرفته تا ران مرغ استفاده کنید و بعد از اینکه آنها را صاف گذاشتید تا منجمد شوند، آنها را روی هم قرار دهید تا فضا صرفه جویی شود.

ما کیسه‌های لغزنده فریزر Hefty را دوست داریم، اما اگر نمی‌توانید آنها را پیدا کنید، به دنبال گزینه‌ای باشید که برچسب انجماد دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.