طراحی چاقو شکاری رمبو به شما امکان خودکشی نمی دهد

ما می دانیم که دانش چاقو شکاری رمبو به دست آمده ارزشمند است، اما از نظر ما از اهمیت یکسانی برخوردار است، ارائه راهی برای مشارکت و به اشتراک گذاشتن علایق مشترک با بچه ها در الگوهای زندگی خود، خواه پدربزرگ، پدربزرگ، والدین یا مربی و در فرآیند ساختن خاطراتی که تا آخر عمر باقی خواهند ماند.»

چاقو یک ابزار معمولی و روزمره در خانه است. مانند هر وسیله دیگری، آنها باید به طور ایمن و شایسته مورد استفاده قرار گیرند. ارائه دانش و تجربه لازم به جوانان باعث ایجاد مهارت هایی می شود که به آنها به خوبی بزرگسالان خدمت می کند.

اما شوم‌تر از همه این کشف است که برخی در حال ساخت سلاح‌های دست‌ساز مشابه «شانه‌هایی» هستند که در حملات زندانیان در زندان‌های بریتانیا استفاده می‌شود با فشار دادن تیغ‌های تیغ روی قلم‌های نمدی و نشانگرهای جادویی.

افسران پلیس وست میدلندز که اخیراً عکسی از انبار عظیمی از سلاح شامل چهار چاقو، یک بند بند تیغه دار و پنج اسلحه BB مجهز به فنر که فقط از یک مدرسه جمع آوری شده اند منتشر کرده اند، می گویند که این نیرو در حال آماده سازی یک عملیات بزرگ برای مقابله با جرایم چاقو است. .

این نیرو گفت که این سلاح ها در یک کشو در مدرسه ناشناس طی سه تا چهار سال جمع آوری شده و سپس برای نابودی به افسران پلیس تحویل داده شده است. اقلام توسط یک دبیرستان محلی پس از کشف و ضبط از دانش آموزان در مدت 6 ماه به پلیس تحویل داده شد. کاملا تکان دهنده همه نابود شوند!

ایان پارنل، سرپرست پلیس میدلندز وست، در جرایم با چاقو، به من گفت: «یک جرم مرتبط با چاقو، یکی خیلی زیاد است. عواقب حمل چاقو می تواند فاجعه بار باشد. ما دیده‌ایم که مردم صدمات بسیار جدی را متحمل می‌شوند، در حالی که مجرمان می‌توانند انتظار داشته باشند که سال‌های زیادی را پشت میله‌های زندان بگذرانند.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.