لامپ ال ای دی بدون ضمانت که انرژی حرارتی تولید می کند

امروزه جدیدترین و کارآمدترین تکنولوژی LED به طور قابل توجهی ارزانتر است، عمر طولانی دارد و جایگزین تمام منابع نوری موجود می شود، به این معنی که تمام لامپ های کلاسیک با انواع سوکت ها به عنوان LED نیز یافت می شوند.

همچنین می توانید شکل و اندازه لامپ ال ای دی بدون ضمانت را انتخاب کنید.

امروزه لامپ های کلاسیک 230 ولت و نورافکن ها با لامپ های LED 230 ولت جایگزین شده اند، این لامپ ها را می توانید به راحتی بدون خرید قطعات دیگر تعویض کنید.

منابع نوری 12 ولتی بیشتر لامپ ها و لامپ ها به منبع تغذیه ای نیاز دارند که ولتاژ AC 230 ولت را به 12 ولت تبدیل می کند (برخی لامپ های LED قبلاً منبع نور داخلی دارند).

به خاطر داشته باشید که برای هر نوع لامپ باید یک بالاست/ترانسفورماتور مناسب داشته باشید.

معمولاً از لامپ های پیچی استفاده می شود و بر اساس اندازه آنها تقسیم می شوند، هر اندازه در نوع متفاوتی از منبع نور استفاده می شود و هر کدام برای مصارف مختلف مناسب هستند.

عدد نشان دهنده قطر اتصال بر حسب میلی متر است.

سوکت کلاسیک بزرگ E27 شناخته شده ترین و گسترده ترین سوکت است، همچنین به عنوان “نخ ادیسون” شناخته می شود – به همین دلیل حرف E، عدد 27 قطر را بر حسب میلی متر نشان می دهد.

با این نوع پریز، لامپ های ال ای دی، هالوژن، کم مصرف، لامپ های تنگستن کلاسیک و همچنین لامپ های تخلیه ساخته می شود.

لامپ های با این نوع اتصال برای روشنایی اصلی اتاق ها، گاراژها، راهروها، سرداب ها و همچنین برای استفاده در فضای باز مناسب هستند.

ما همچنین لامپ های تزئینی غیر سنتی را پیدا می کنیم،  اکثر لامپ های دارای سوکت E27 برای ولتاژ 230 ولت طراحی شده اند، اما لامپ هایی با ولتاژ پایین 24 ولت نیز وجود دارند.

دومی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، یک پیوست کوچک کلاسیک با قطر 14 میلی متر است، گاهی اوقات به آن “رشته کوچک ادیسون” یا “مینیون” می گویند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.