معرفی انواع روفرشی برای محافظت از فرش

اگر می خواهید فرش خود را از لغزش و فرورفتگی های احتمالی مبلمان محافظت کنید، باید یک پد فرش را یک سرمایه گذاری خوب در نظر بگیرید. تیم ما 10 ساعت را در آزمایشگاه صرف آزمایش انواع مختلف پدهای فرش برای ویژگی هایی مانند دوام، اثربخشی، کیفیت و ارزش کلی کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع رو فرشی

مورد علاقه ما پد فرش لاستیکی طبیعی به دلیل کیفیت چشمگیر و استحکام در برابر لغزش بود. این فرش اصلاً حرکت نمی‌کرد، حتی زمانی که آزمایش‌کنندگان ما شروع به دویدن کردند.

در اینجا همه بهترین انتخاب های ما برای بهترین فرش های موجود در بازار آمده است که روفرشی کشدار یا همان پد است.

هنگام انتخاب پد فرش، دو معیار مهم مقاومت در برابر لغزش و محافظت از فرش و کف است. بهترین انتخاب کلی ما – روپوش لاستیکی طبیعی اتاق و تخته – در هر دوی این مسیرها عالی است. به دلیل مواد لاستیکی طبیعی، این پد فرش کف را گرفته و در جای خود می ماند. حتی با وجود پریدن، رقصیدن و دویدن تست‌کنندگان ما روی آن، این فرش بدون لغزش و حرکت محکم می‌ماند و از نظر اثربخشی 5 ستاره از 5 ستاره را به دست می‌آورد. این نوع دستگیره نه تنها ایمنی را برای شما تضمین می کند، بلکه از کف شما در برابر خراش های احتمالی در صورت حرکت بیش از حد فرش به جلو و عقب محافظت می کند.

در حالی که متوجه شدیم این پد فرش کاملاً زیر فرش آزمایشی قرار نمی گیرد، اما در اندازه های مختلفی (از 2×3 فوت تا 10×14 فوت) وجود دارد که ممکن است برای نیازهای فرش شما کار کند و این روفرشی جدید بسیار کاربردی است. و اگر چیزی که سفارش می‌دهید مطابقت کاملی ندارد، همیشه می‌توانید لبه‌ها را برای تنظیمات جزئی کوتاه کنید. این پد فرش به‌عنوان بالشتک‌دار تبلیغ نمی‌شود، اما پس از قرار دادن چندین لگو در زیر فرش، آزمایش‌کنندگان ما متوجه شدند که در واقع به طرز شگفت‌آوری گام‌های آن‌ها را بالشتک می‌کند. برخی دیگر اثر بالشتکی این پد فرش را با «راه رفتن با کفش ورزشی مورد علاقه خود در حالی که پابرهنه هستید» مقایسه کرده اند.

شستشوی روفرشی

از نظر نگهداری و طول عمر، پد فرش به راحتی شستشو می‌شود، در برابر کپک مقاوم است و به لطف مواد لاستیکی طبیعی بسیار بادوام است. آزمایش دوام آن را بدون نقص، پارگی یا سایش بعد از جاروبرقی و درمان خشن ثابت کرد. برای خرید با قیمت متوسط ​​در دسترس است و برای مدت طولانی نیازی به تعویض ندارد. به همه این دلایل و موارد دیگر

شستشوی روفرشی

بورس روفرشی مولوی

اگرچه در مجموع بهترین ما نیست، اما فرش دو سطحی بدون لغزش به طرز وحشتناکی نزدیک شد، به همین دلیل است که ما به آن مقام دوم را داده ایم. این پد فرش گزینه ای درجه یک است زیرا فرش را حتی با ضربه هایی مانند جاروبرقی و پریدن روی آن ثابت نگه می دارد. آزمایش‌کنندگان ما از بالشتک بودن این پد فرش خوششان می‌آمد، و خاطرنشان کردند که اگر فرشی تزئینی اما نازک در بالای آن داشته باشید، لایی‌های زیادی اضافه می‌کند. ضخامت نیز به محافظت از فرش و کف کمک می کند. پد فرش هرگونه ضربه به فرش مانند وزن بیش از حد مبلمان را جذب می کند، در حالی که دستگیره ای که آن را در جای خود محکم می کند از خراشیدگی یا بریدگی کف شما جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.