معرفی جدیدترین محافظ فرش و روفرشی

ممکن است به یکی از اعضای خزدار و چهارپا خانواده خود وفادار باشید، اما کمتر کسی استدلال می کند که اگر بخواهد می تواند فرش شما را خراب کند. اگر در خانه‌های اجاره‌ای دوست‌دار حیوانات خانگی زندگی می‌کنید، احتمالاً مبلغی بیش از حد معمول برای پوشش فرسودگی اضافی پرداخت کرده‌اید، اما اگر اقدامات حیوان خانگی شما منجر به تعویض فرش شود، ممکن است بیشتر از خودتان پول خرج کنید. تا به حال انتظار می رود

مزایای روفرشی کشدار

روکش فرش برای کودک

در زیر چند تصویر قابل کلیک از یک محصول روکش فرش برای کودک وجود دارد که به شما در محافظت از فرش در برابر کودک کمک می کند.

فرش در یک اتاق می تواند دکور را ایجاد کند یا آن را خراب کند و یکی از اولین تصورات خود را از خانه شما به مهمانان ارائه دهد. داشتن کودک داخل خانه به این معنی است که باید اقدامات بیشتری را برای حفظ ظاهری زیبا و تمیز انجام دهید. برخی از بهترین راه ها برای محافظت از فرش شما در برابر کودک شما نیاز به کمی آماده سازی و مراقبت بیشتری دارد.

 

چراغ قوه بلک لایت

از آنجایی که نمی‌توانید هر دقیقه از روز حیوان خانگی خود را دنبال کنید، بهترین راه برای بررسی نقاط مشکل‌دار این است که یک چراغ قوه با نور مشکی بگیرید که باعث می‌شود لکه‌های ادرار وقتی چراغ‌های بالای سر خاموش هستند روشن شوند. چنین چراغ قوه هایی ارزان هستند و در اکثر فروشگاه های حیوانات خانگی یافت می شوند. این نیز یک راه موثر برای یافتن منبع بوی مشکوک است که می توانید با استفاده از محصولات ویژه ای که برای بوی حیوانات خانگی طراحی شده اند، پاک کنید.

فرش های سطحی

فرش های سطحی و روفرشی کشدار راه خوبی برای تمیز نگه داشتن فرش شما هستند، به خصوص اگر حیوانات خانگی دارید که دوست دارند بیایند و بروند و ممکن است در گل و لای و خاک ردیابی شوند. فرش‌های طرح‌دار ایده‌آل هستند زیرا لکه‌های عجیب و غریب کثیفی یا ریزش خز حیوانات خانگی را می‌بخشند. فقط فراموش نکنید که آنها را به طور منظم مانند فرش تمیز کنید.

قالیشویی منظم

ایده خوبی است که فرش های خود را هر شش ماه یکبار به طور حرفه ای تمیز کنید، اما یک بخارشوی کوچکتر فرش مسکونی برای تمیز کردن نقطه ای ایده آل است. هنگامی که قرار ملاقات می گذارید، به دنبال شرکتی باشید که در بوی حیوانات خانگی و خوشبو کردن متخصص است تا از هر گونه بوی مربوط به حیوانات خانگی مراقبت کند.

قالیشویی منظم
چگونه فرش را از ادرار کودک محافظت کنیم؟

ادرار کودک اگر فوراً درمان نشود، فرش را خراب می کند، زیرا پس از خیس شدن پد، خیساندن آن دشوار است. محافظ فرش کودک و روفرشی جدید به جلوگیری از مشکلات ادراری کمک می کند زیرا ملحفه ها در برابر آب/ادرار مقاوم هستند. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا از سوراخ شدن و کندن فرش ها از پنجه ها جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.