معرفی رو فرشی برای محافظت از فرش

رو فرشی یک محصول محافظ فوق العاده قوی برای محافظت موقت از فرش، کاشی فرش و پله های روکش شده است. این محصول دارای یک لایه خود چسب منحصر به فرد است. پوشش فیبر به طور خاص برای چسبندگی به سطوح متخلخل مانند فرش ساخته شده است. روکش فرش به دلیل مواد محکم و سخت در برابر بارهای شدید بسیار مقاوم است. به دلیل لایه چسب منحصر به فرد، مواد همیشه بدون نیاز به نوار اضافی به خوبی قرار می گیرند. روکش فرش پس از برداشتن هیچ گونه چسبندگی باقی نمی گذارد. انواع مختلفی از ضخامت و ابعاد موجود است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کاربرد

از روفرشی در هنگام ساخت، بازسازی و تعمیر و نگهداری استفاده کنید. پوشاندن فرش با رو فرشی کشدار بسیار ساده است. لایه محافظ به گونه ای پیچیده می شود که لایه چسب در خارج باشد. روکش فرش را با دست یا پا باز کنید. در مورد مناطق بسیار بزرگ از Applicator برای نصب سریعتر استفاده کنید. پس از اتمام کار، روکش فرش به راحتی جدا می شود. آنچه باقی می ماند یک فرش تمیز است.

خواص

رو فرشی به لطف لایه چسب بیرونی بسیار سریع قابل اجرا است. کف یا پله ها را می توان در عرض چند دقیقه پوشاند. این بدان معنی است که استفاده از نوار لازم نیست. روکش فرش همیشه در جای خود باقی می ماند و از سقوط و زمین خوردن جلوگیری می کند. این امر باعث می شود که روکش فرش برای استفاده در پله های موکت شده نیز ایمن باشد.

برنامه بسیار آسان و سریع
چسب مخصوص برای چسبندگی به فرش
فوق العاده قوی، همیشه پایبند باقی می ماند
نوار لازم نیست
بقایای چسب باقی نمی ماند
آسان برای حذف

فرش در یک اتاق می تواند دکوراسیون را ایجاد کند یا آن را خراب کند و به مهمانان یکی از اولین برداشت هایشان از خانه شما را ارائه دهد. داشتن بچه در داخل خانه به این معنی است که باید اقدامات بیشتری را برای حفظ ظاهری زیبا و تمیز انجام دهید. برخی از بهترین راه ها برای محافظت از فرش شما در برابر حیوان خانگی شما نیاز به کمی آماده سازی و مراقبت بیشتری دارد.
خواص

مزایای روفرشی کشدار

چگونه از فرش محافظت کنیم؟

فرش ها به روش های مختلفی از جمله ریختن، ساییدگی و پارگی و حیوانات خانگی خراب می شوند. تلاش آگاهانه ای داشته باشید تا هیچ اقلام قابل لکه گیری را در نزدیکی فرش نگه ندارید. این به این معنی است که نوشیدنی ها را روی زیر لیوانی جامد قرار دهید و آنها را روی میز قرار دهید. می‌توانید محافظ‌های فرش مانند  روفرشی جدید و این را اسپری کنید تا به دفع هرگونه ریخت و پاش کمک کند. تشک صندلی در زیر صندلی اداری به محافظت از فرش نیز کمک می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.