چرا باید روفرشی بخریم؟

هیچ چیز با احساس نرم و مجلل فرش زیر پای شما قابل مقایسه نیست. فرش مکانی امن و راحت برای بازی کودکان فراهم می کند و حتی ممکن است خطر آسیب دیدگی در هنگام سقوط را کاهش دهد. مطمئناً، فرش در مقایسه با وینیل یا کاشی به کمی نگهداری اضافی نیاز دارد، اما هیچ جایگزینی از نظر جذب صدا، گرما و راحتی کلی وجود ندارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

راهنمای انتخاب

با وجود رنگ‌ها، متریال‌ها و طرح‌های مختلف، انتخاب بهترین فرش برای خانه‌تان دشوار است. برخی از مواد ممکن است نیاز به تمیز کردن مکرر داشته باشند که به سادگی در برنامه شلوغ شما قرار نگیرد، برخی دیگر با قیمت بالایی همراه هستند و برخی حتی ممکن است بر سلامت شما تأثیر بگذارند. فرش نامناسب ممکن است به سرعت فرسوده شود، محو شود یا لکه هایی را نشان دهد که سرسختانه در برابر بهترین تلاش شما برای تمیز کردن مقاومت می کنند. با این 10 نکته برای خرید فرش از سرمایه خود محافظت کنید و بهترین فرش را برای خانه خود انتخاب کنید و برای جلوگیری از فرسایش میتوانید از روفرشی جدید استفاده کنید.

وسوسه نشوید که برای صرفه جویی چند دلاری، روی فرش کوتاهی نکنید. همانطور که یک ساختمان به یک پایه محکم نیاز دارد، موکت برای پشتیبانی، استحکام و کمی بالشتک اضافی به لایه‌ای از لایه‌ها متکی است. شما نمی توانید بالشتک را ببینید، اما در صورت انتخاب مواد لایی ناکافی، مطمئناً سایش و پارگی اضافی را روی فرش جدید خود خواهید دید.

چه جنسی بخریم؟

پد فرش که از مواد لاستیکی یا فوم ساخته شده است، عیوب کف زیرین را پنهان می کند تا ظاهر کف تمام شده را بهبود بخشد. همچنین به عنوان عایق برای کمک به کنترل دمای خانه شما عمل می کند و حتی صدا را برای محافظت از حریم خصوصی شما و حذف صدای همسایه جذب می کند. مهمتر از همه، لایی از فرش شما در طول سالها استفاده پشتیبانی می کند، زیرا از جدا شدن الیاف و پشتی فرش در طول زمان جلوگیری می کند و در کنار آن می توانید از روفرشی کشدار نیز استفاده کنید.

برای توصیه ها و توصیه های لایی با سازنده فرش خود مشورت کنید. به طور معمول، مناطق پرتردد نیاز به لایه های محکم و متراکم دارند، در حالی که اتاق خواب های مهمان و سایر اتاق های با ترافیک سبک ممکن است به محافظت کمتری نیاز داشته باشند.

چه جنسی بخریم؟

بازار روفرشی مولوی

در مقابل، فرش بربر از حلقه های الیاف پیوسته ساخته شده و صاف و متراکم است. این می تواند یک حلقه سطح، طرح حلقه برش یا حلقه چند سطحی داشته باشد. همه این ویژگی‌ها به این معنی است که بربر بسیار بادوام است و آثار، خاک و لکه‌ها را نشان نمی‌دهد – مناسب برای مناطق پرتردد یا مکان‌هایی که بچه‌ها رفت و آمد می‌کنند.

فرش بافت از الیاف بریده شده در ارتفاع های مختلف ساخته می شود که باعث انعکاس نور می شود. این باعث می شود که دیدن مسیرها و خاک دشوار باشد. بنابراین این نوع موکت برای مناطق پرتردد نیز عالی است. برخی از بربرها بافت دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.